V moderní době byste neměli určitě podcenit situaci, ani když žijete třeba jen na dvaceti metrech čtverečních a jste celý den v práci. Doma se totiž může stát leccos a bez vhodně nastavené pojistky je pak pozdě na nějakou nápravu – celou škodu sousedům musíte uhradit, přijdete o všechny úspory nebo cenný majetek. Je lepší podobným variantám účinně předcházet a rozhodně tím nemyslíme, že byste snad museli sedět na pobočkách pojišťoven tři odpoledne v řadě a jednat o nějakých maličkostech.

Z pohodlí domova, jen se šálkem kávy

Nemusíte cestovat na druhý konec města, není třeba, abyste někde dlouho čekali, než se svým vylosovaným lístkem přijdete na řadu. Dnes totiž funguje sjednání pojištění domácnosti naprosto jinak! Čekání nebo administrativní formality už nemohou mít šanci, protože hotovo může být dřív, než si stihnete dopít oblíbenou kávu (nebo jiný nápoj, pokud nedáváte přednost rannímu kofeinu).

bydlimespokojene.cz_ergo_cz_01

Nemusíte dodávat oskenované dokumenty, není nutné, abyste znali detaily o vašem panelovém domě či bytovce. Pojistná smlouva bude vlastně dost krátká a maximálně výstižná, žádné kličky ani potenciální dvojsmysly…

Chcete si všechno ještě propočítat?

Pokud vás zajímá jen pojistná suma a nejradši byste si vše nechali projít hlavou, abyste nedělali žádná unáhlená rozhodnutí, určitě to nebude nejmenší problém! Kalkulace pojištění domácnosti je vlastně na počkání, zadáte pouze pár základních údajů, přičemž tím nejdůležitějším je výměra bytu či domu, v němž žijete. Pak už nic nebrání tomu, abyste dostali nezávaznou nabídku – a jestli ji využijete nebo ne, je zcela ve vaší režii.

bydlimespokojene.cz_ergo_cz_02

Určitě byste neměli podcenit ani další možnosti, protože když pojištění, tak komplexní! Třeba to, týkající se odpovědnosti za škodu, může přijít vhod zrovna již zítra, třeba v nejbližším supermarketu…