Pravidelná péče a údržba trávníku v letní sezoně je noční můrou mnoha majitelů travnatých ploch. Není se čemu divit, vždyť komu by se chtělo neustále sekat a sekat. Je to spousta času, který potom chybí. Pokud si položíte otázku, zda se s touto záležitostí dá něco udělat, tak pro vás máme dobrou zprávu. Pořídíte-li si totiž robotickou sekačku Honda Miimo, ušetříte si čas, ale i práci. Automatická sekačka totiž zvládne vše za vás!

Robotická sekačka najde uplatnění i ve vaší zahradě /

Robotická sekačka najde uplatnění i ve vaší zahradě /

Honda Miimo není jen tak ledajaké zařízení. Je to praktický pomocník, na kterého je spolehnutí. Robotická sekačka Honda Miimo s sebou přináší množství pozitiv, o kterých by se bylo dobré zmínit.

Naprosté spolehnutí a bezpečnost

Jedná se o extrémně tichý stroj, který může sekat i v noci. Není rovněž závislý ani na počasí, vzhledem k pravidelnému sečení nevadí ani mokro, protože trávník je neustále udržován na optimálním vzrůstu. Posekaná tráva zůstává na zemi jako velmi jemný mulč.

Sekačka pracuje v rámci několika předem nastavených zón, tím je zajištěno, že se ta či ona plocha seká tak často, jak je potřeba. Honda Miimo se pohybuje na úseku, který je ohraničen speciálním drátkem skrytým pod drnem trávníku. Nemůže se stát, že by sekačka vyjela mimo vyhraničenou plochu, například opustila prostor zahrady nebo posekala okrasné květiny.

Velký důraz je kladen rovněž na bezpečnost provozu. Robotická sekačka Honda Miimo je ohleduplná jak k dětem, tak i domácím zvířatům. Při sebemenším vnějším kontaktu s překážkou se totiž okamžitě zastaví nejen nůž, ale celý její pohyb. Nože sekačky jsou daleko od konce plastové konstrukce, čímž je zajištěno, že sekačka nemůže nikoho zranit. Při kontaktu nože s pevným tělesem, například kamenem, se nůž nezlomí, ale pouze ohne a následně vrátí zpět.

Sekačka je ovladatelná také na dálku prostřednictvím mobilního telefonu, je vybavena alarmem s pinem a GPS signalizací, sama se stará o své nabíjení v docku. Honda Miimo představuje inteligentní zařízení, díky kterému bude i přes minimum práce z vaší strany vypadat trávník na vaší zahradě neustále udržovaně!