Bazénová filtrace je spolehlivý pomocník nejen v horkých letních dnech /

Bazénová filtrace je spolehlivý pomocník nejen v horkých letních dnech /

Sice nám, alespoň co se týká kalendáře, kraluje i nadále zimní období, ale když se podíváme třeba pouze z okna ven, tak musíme uznat, že atmosféra co do zimy má skutečně daleko. Vypadá to spíše jarně, takže leckoho z vás možná již napadne myšlenka na léto, třeba zrovna na koupání se v bazénu. Těšíte se? Určitě ano. Abyste si třeba čekání zkrátili, můžete již nyní začít pořizovat bazénové příslušenství!

Je jasné, že k bazénu potřebujete celou řadu doplňků. Ty je třeba obvykle pravidelně obměňovat a doplňovat. Víte-li kde nakupovat, je to hračka. Nemusíte dokonce ani nikam chodit, vše obstaráte přímo z pohodlí vašeho domova, vždyť dnes stačí pouze sednout k počítači a vybírat! Doporučením je například bazénová chemie na Marimexu! Bez nejrůznějších přípravků se v horkých letních dnech rozhodně neobejdete. Udržujte tedy kvalitu vody v bazénu snadným a efektivním způsobem na těch správných hodnotách.

Je všechno v pořádku?

Bez filtrace by to v bazénu nešlo /

Bez filtrace by to v bazénu nešlo /

Ještě před hlavní sezonou však určitě zkontrolujte funkčnost dalších důležitých bazénových prvků. Jedná se tak zejména o filtraci, čerpadla a případně solární ohřev. Pokud se vyskytne nějaký problém, zavčas ho vyřešte! Potřebujete-li novou filtraci, máme pro vás také zajímavý tip: Je jím bazénová filtrace Gurfun. Jedná se o záruku kvality a spokojenosti, ani v tomto případě tedy neuděláte v žádném případě chybu.

Nezdá se to, ale léto tady bude „co by dup“. Není nic horšího, než nechávat věci na poslední chvíli. O tom byste určitě mohli vyprávět. Máte-li tedy chvíli času, udělejte generálku bazénu, v tomto období se to již dá. Mějte jakýsi předstih a čas, abyste vše snadno a s rozvahou vyřešili! Nakupujte kvalitní a osvědčené příslušenství, jedině tak bude všechno v nejlepším pořádku!