0505-w960Nevíte, jak zpestřit ty nejnudnější a nejpraktičtější věci? O čem je řeč? Například o chodnících. Pokud máte zahrádku nebo dvoreček či dokonce zahradu, určitě v ní máte vyšlapané cestičky, a to hlavně mezi záhonky. Cestičky se však rychle rozbahní a ani nevypadají tak dobře jako upravené chodníčky. A hlavně chodníčky na zahradu patří.

Všechny cesty vedou do Říma anebo všechny cesty budou slušet vaší zahrádce. Cestičky a chodníčky vaši zahrádku rozdělí do úseků, oddělí tak záhonky od trávy a trávu od sadu. Jak si ale s takovou cestičkou poradit? Nechat ji nevydlážděnou, nebo ji raději upravit? Jen si vyhrajte, ať vaše zahrádka dostane šmrnc.

Valouny

Valounové a oblázkové chodníčky vytvoří romantický ráz zahrady.

Litý beton

Použít tradiční litý beton na okrasný chodník? Myslíte si, že si děláme legraci? Tak čtěte dál. Moderní technologie dokážou vytvořit i z obyčejného šedivého betonu designový skvost. Aplikovat totiž můžete beton pigmentovaný a s ohledem na jeho formovatelnost si jej můžete vytvarovat do vámi libovolně zvolených tvarů.

Kuláčové chodníky

Kulatina představuje nařezané a impregnované pláty klády, které jsou zapuštěné do země. Vybírejte dřevo smrkové nebo modřínové, které jsou již přírodně impregnovány vyšším obsahem smůly.