Dokonalá ložnice se vším všudy a v naprosté harmonii je snem každého z vás. Pokud by se jí podařilo zařídit bez větších finančních investic, byli byste na vrcholu blaha. Pokud je vaším snem ložnice zařízená takovým stylem, který sice na první pohled evokuje pocit luxusu a navozuje dojem, že tady peníze rozhodně nechybí, ale zároveň taková, která vás nebude stát majlant, rozhodně si nenechte ujít následující řádky. Máme pro vás šikovné triky, jak si ložnici zařídit přepychově, leč levně!

Ložnice

  • Nábytek pod drobnohledem

    Luxusní nábytek by si přál každý, ovšem jen málokdo na jeho pořízení skutečně má. Proč tedy utrácet, když to jde i jinak? K přepychovému vzhledu lze proměnit i starší nábytek, který vám doma již nějaký ten pátek dělá parádu, takže hlavu vzhůru a pusťte se do renovace! Polepte jej zajímavou tapetou, vyměňte držáky u šuplíků, nebojte se barev a experimentů. 

  • Rostliny mají zelenou

    Nejlevnější a zároveň nejjednodušší způsob k proměně jsou rostliny. Pořídíte-li si větší květinu, která se stane dominantou vaší ložnice a tu postavíte do elegantního květináče, rázem bude celý interiér působit honosnějším dojmem. Zvolíte-li navíc strategické místo, je úspěch zaručen.

  • Čelo k posteli, aneb spěte jako králové

    Postele s vysokým čelem představují nákladnější investici, ovšem jen čelo k posteli už tak drahé není. Nemáte-li sebemenší důvod k výměně celého lůžka, pořiďte si polstrované čelo, které působí elegantně a luxusně a nejen ve vás vyvolá dojem, že víte, co se sluší a patří na honosné bydlení. Přidáte-li samet či vhodně zvolený vzor na látce, budete si spát jako králové.