LožniceDo ložnice si všichni chodíte odpočinout, nabrat nové síly a pohodlně se prospat. Od toho vlastně ložnice je a pro většinu z vás je to místo klidu, kde nechcete být ničím rušeni. Středobodem každé správně zařízené ložnice je postel. Na ní spíte, odpočíváte i relaxujete, mnozí z vás v ní i snídají, další naopak tráví večery s notebookem na klíně. Ano, postel zde hraje tu nejdůležitější roli, ovšem jste si jistí, že vám nic nechybí? Kam si odkládáte sklenici s pitím, brýle na čtení či prášky, které vám pomáhají usnout. Ano správně, na odkládací plochu! A právě toto místo je v drtivé většině ložnic opomíjeno, což je obrovská chyba.

Jak vyřešit úložné místo?

Ať už v posteli děláte cokoli, odkládací plocha se vám vždycky hodí. Spousta z vás potřebuje mít i v noci neustále po ruce několik věcí, bez kterých spánek nepřichází. Chcete-li spát klidně, vyřešte tento problém. Ne každý má to štěstí, že je jeho ložnice nádherně prostorná, že by se zde s klidným srdcem dala tančit polka. Patříte-li k vlastníkům mini ložnice, ve které jste  nuceni počítat každý centimetr, zavěšujte. Místo podlahy využijte vzdušný prostor, nebraňte se umístění poliček na stěny či jejich zajímavému zavěšení.

Noční stolek? Nedocenitelný pomocník!

Klasické noční stolky představují nedocenitelné pomocníky. Ačkoli si to možná neuvědomujete, vykonávají vám věrnou službu. Ideální volbou jsou noční stolky se zásuvkou, do které si pohodlně umístíte potřebné věci, které nemusí být druhým na očích. Nejste zastáncem stolečků? Pak objevte kouzlo mobilních sluhů.

Integrované systémy, se kterými se počítá již od výroby

Výrobci postelí moc dobře vědí, jak je odkládací prostor u postele důležitý a proto na něj myslí už při samotné výrobě. Nevíte, o čem je řeč? Jistě jste se v obchodě s nábytkem setkali s lůžky, které mají v rámu či v čele zakomponované úložné potažmo i odkládací systémy. Takové postele myslí za vás. Díky takto řešeným lůžkům se vám nikdy nestane, že si těsně před spaním nebudete mít kam uložit rozečtenou knihu.