Stalo se vám někdy, že jste večer po ulehnutí do postele vůbec necítili vaše unavené a vyčerpané tělo, a dokonce zmizely i bolesti zad a kloubů? Tak přesně takový relaxační zážitek můžete prožívat každý den. Díky dvěma luxusním matracím od českého výrobce Tropico, které vám nyní představíme.

Matrace Spirit Superior Visco s nevšední výškou 30 cm

Lehkost, úleva, pohodlí – to jsou tři slova, která zkráceně charakterizují komfortní pěnovou matraci Spirit Superior Visco. Na první pohled vás zaujme její extrémní výška až 30 cm. Je nejen nesmírně pohodlná, ale také užitečná – oceníte ji zejména při ranním vstávání.

Díky kombinaci různých druhů vysokoobjemových pěn (studená, líná a FlexifoamTM) v jádru a na ložných plochách poskytuje matrace pružnost, pevnost a stabilitu. Minimalizuje počet otáčení během noci, přináší úlevu pro celé tělo.

Dvě rozdílné tuhosti stran uvítáte, pokud vybíráte novou matraci pro sebe i svého partnera (dokonce ji nyní můžete koupit v akci 1+1 zdarma). Reverzní strana je navíc vybavena speciální profilací Cube Care s pohyblivými kostkami, které příjemně masírují pokožku těla.

Maximální pohodlí umocňuje luxusní pratelný potah s 3D ventilací a klimatizačními vrstvami dutého vlákna. Tím zajišťuje potřebnou termoregulaci a hygienu.

Komfortní matrace Spirit Superior Visco /

Komfortní matrace Spirit Superior Visco /

Po spánku na luxusní matrací Curem C4000 se vám ani nebude chtít vstávat

Náš druhý tip na matraci pro milovníky maximálního pohodlí  je luxusní matrace Curem C4000.

Byla vyrobena z velmi kvalitních vysokoobjemových pěn CuremfoamTM různých tuhostí. Vznikají speciálním nástřikem, a spolu s nesmírně hebkým potahem prošitým termoaktivní pěnou navozují pocit podobný tomu, který zažívají kosmonauti ve vesmíru – stav beztíže. Po ulehnutí totiž zažijete obrovskou úlevu od bolestí zad, kloubů a svalů, páteř zůstane zafixovaná při všech polohách spánku. Budete se cítit, jakoby vás matrace jemně objala.

Anatomické zóny navíc efektivně vyrovnávají tlak vyvíjený jednotlivými částmi těla, které si díky tomu pořádně odpočine a nabere sílu do nového dne.

Představené matrace poskytují skutečně nevšední relaxační zážitek a maximálně komfortní spánek. Buďte nároční, a dopřejte si při výběru vaší nové matrace výjimečnou kvalitu.

Luxusní matrace Curem C4000 /

Luxusní matrace Curem C4000 /