Potisky v módním světě dnes již nikoho nepřekvapí. Co vám možná strhne bradu k zemi je novinka v podobě potisku na nábytku. Bytoví designéři přesně vědí, co se lidem libí a nebojí se odvážné potisky, pestrobarevné motivy a lákavé samolepky imponovat prakticky na jakýkoli druh nábytku. Věřte nebo ne, ale i jeden podobně veselý kousek bohatě stačí k tomu, by vaše bydlení rázem působilo hravěji a dostalo úplně nový rozměr. Pojďte se společně s námi a dnešním článkem podívat, co všechno může být u vás doma zdobeno hravým potiskem. Takový nábytek rozhodně není nudný, ba naopak je stylový a cool – a určitě ho budete chtít i vy!

Trendy sedací souprava rozzáří obývací pokoj

Sedačka s potiskem

Žádný obývací pokoj se neobejde bez sedací soupravy. Ta je v tomto interiéru považována za dominantu, která na sebe upoutá veškerou pozornost. Zkuste se na tento kousek nábytku podívat z úplně jiného úhlu. Odprostěte se od klasiky v podobě bílé kožené sedačky a místo ní si domů pořiďte vesele květovanou sedačku, jenž vám nabídne krásný pohled a komfortní posezení. Rázem se na váš obývák budete dívat jinak!

Stolujte stylově

Jídelní židle s potiskem

Potisky se nevyhnuly ani jídelním židlím. I tady můžete dát sbohem nudné klasice – pokud máte doma obyčejné dřevěné židle, které již něco pamatují a svá nejlepší léta mají dávno za sebou, pak se nechte okouzlit jídelními židlemi s veselým a pestrobarevným potiskem. Jsou hravé, jsou veselé, jsou cool!

Zábavný konferenční stolek jako třešnička na dortu

Konferenční stolek s potiskem

Konferenční stolek představuje často opomíjený kousek nábytku. Ačkoli jen doma má snad úplně každý, pozornost mu věnuje skutečně jen málokdo. Nemyslíte, že je to škoda? Konferenční stolek neodmyslitelně patří k sedací soupravě, proč si tedy k nové barevné a veselé sedačce nepořídit stejně veselý a barevný konferenční stoleček? Uvidíte, že vám doma vznikne skutečně zajímavá kombinace!