V dnešní době je dovolené téměř cokoliv. To platí i v oblasti budování spokojeného bydlení. Přece jen občas narazíme na určité limity, které nás mohou nepříjemně zabrzdit. Jedná se hlavně o aktuální nebo dlouhodobější nedostatek financí. Pokud byste se i vy dostali do podobné situace, není nutné věšet hlavu. Řešením může být například nebankovní hypotéka.

Nebankovní hypotéka se může hodit i vám /

Nebankovní hypotéka se může hodit i vám /

Co si pod pojmem nebankovní hypotéka představit? Jedná se o úvěrový produkt, který vám poskytne nebankovní instituce. Sáhnete po ní třeba v případech, kdy vám banka z nějakého důvodu půjčku zamítla. Obrovskou výhodou nebankovní hypotéky je hlavně rychlost vyřízení a nenahlížení do jakýchkoliv registrů, není třeba ani dokládat potvrzení o výši příjmů.

Oblíbený finanční produkt

Hypotéky bez registru zažívají obrovský boom. Aby také ne, vždyť jsou dostupné téměř každému a věřte, že dokážou pomoci. A jaké jsou hlavní znaky těchto produktů?

Nebankovní hypotéka je určena i klientům, kteří mají záznamy v registrech, případně těm, kterým banka úvěr odmítla. Navíc neprokazujete ani příjem. Potěší i fakt, že nejsou inkasovány žádné platby předem.

Doba splatnosti je volitelná, může být až 30 let. Schválení hypotéky je velice rychlé, o výsledku budete informováni do 24 hodin poté, co pošlete 4-7 fotografií s ručenou s nemovitostí. Jedná se o neúčelový úvěr, nikdo se vás neptá, na co hodláte vypůjčené peníze využít. Úvěr je navíc možné kdykoliv předčasně splatit!

Hypotéku lze využít i v mnoha nepříjemných situacích, které život denně připravuje, například jako vyplacení exekuce při zástavě nemovitosti.

Potřebujete-li i vy nutně peníze které momentálně z jakéhokoliv důvodu nemáte k dispozici, neváhejte a využijte této lákavé možnosti. Hypotéky bez registru jsou k dispozici i vám, byla by škoda je nevyužít!