Jak ukládáte svá DVD vy?

Jak ukládáte svá DVD vy?

Doba pokročila a tradiční velké VHS kazety jsou dnes již vytlačeny mnohem praktičtějšími DVD nosiči. Víte ale, jak je v interiéru skladovat, aby to u vás nevypadalo jako na skladišti, ale aby vše naopak perfektně ladilo?

Věčná otázka: kam s nimi?

Když jste si koupili své první DVD, asi vás nenapadlo, že jich jednou budete mít několik desítek, možná i víc. A tak jste je skladovali ledabyle položené u přehrávače a zde se vám jich podařilo časem nastřádat slušnou hromádku, která by si jistě zasloužila lepší místo. Stejně jako tomu bylo u VHS karet, je řada nábytkových stěn vybavena prostorem speciálně pro ukládání nosičů. Pokud však nic takového váš obývací pokoj nemá, nezoufejte. Dokoupit totiž můžete skutečně velmi mnoho druhů úložných prostorů a to od jednoduchých polic až po celé stojany.

Skladujte své DVD s elegancí

Skladujte své DVD s elegancí

Vše na svém místě

Aby vám uložení DVD k něčemu bylo, mělo byste si už od začátku vést určitý řád. Jednotlivé disky s filmy proto rozdělte například podle žánrů, což vám výrazně usnadní jejich vyhledávání. V rámci žánrů je můžete navíc ještě řadit abecedně. O svých DVDčkách tak budete mít skvělý přehled a najít film, který právě potřebujete, pro vás bude otázkou několika okamžiků. Stejně prakticky můžete řád zanést i mezi hudební CD a DVD. Samotné prvotní organizaci sice bude třeba věnovat dostatek času, avšak ten se vám později během vyhledávání mnohonásobně vrátí.