Patrové police pomohou ušetřit spoustu místa

Patrové police pomohou ušetřit spoustu místa

Máte malou koupelnu a potýkáte se s nedostatkem volného místa. Zkuste ho trochu ušetřit tím, že si pořídíte do své koupelny šikovné úložné prostoty, které jsou velmi úsporné a přitom neuvěřitelně praktické. Ocení je ale i ti z vás, kteří sice mají koupelnu prostornou, ale chtějí v ní také mít přehledně uložené své věci.

Využijte sebemenšího zákoutí

Pokud chcete mít jasný přehled o tom, kde se daná věc nachází, pak byste ji měli vždy vracet na stejné místo. Úložné prostory můžete mít de facto kdekoliv je to jen možné. Nebojte se využít volných koupelnových stěn, na které se mnohdy vejde hned několik polic nad sebou. Ihned tak snadno získáte dostatek míst, kam si uložit své věci. Využijte ale i takové prostory, o kterých by vás zřejmě jen tak nenapadlo uvažovat. Patří sem například volné místo nad dveřmi do koupelny. Zde by mohlo své útočiště nalézt skladiště osušek a ručníků. Budete je tak mít vždy přehledně na očích.

Využijte i vnitřní strany dvířek

Využijte i vnitřní strany dvířek

Na volné plochy si pořiďte stojany

Když mluvíme o využití volného prostoru, máme tím na mysli skutečně každé volné místo. Nevyužité totiž často bývají desky koupelnových stolů, kam můžeme umístit několik šikovných stojanů a to například na zubní kartáčky, vatové tyčinky, rtěnky, laky na nehty či šperky. Dalším místem, na které lze uchytit různé potřebné předměty, je vnitřní strana dvířek od koupelnové stěny. Tu můžete využít například pro uchycení fénu na vlasy, holicího strojku a podobně.