Dekorativní váza dokáže oživit nejeden interiér /

Dekorativní váza dokáže oživit nejeden interiér /

Bytové dekorace dokážou oživit i ten nejnudnější interiér. A to formou leč by se mohlo zdát „prostých“doplňků. Ať už jsou to rámečky na fotografie, stojánky na ubrousky, barevné kořenky, různé figurky nebo zajímavé dekorace na stěnu. Svět dekorací mam dojem, nikde nekončí a rozpíná se jako vesmír. Někteří jsou natolik zruční, že si sami dokážou různé bytové dekorace vytvořit. Já osobně sama ujíždím na patchworku a nedávno jsem si ušila z různých, zbytku látek potah na postel a roletku do okna. Těm z Vás, kterým nezbývá čas, nebo si netroufáte, to nemusí být vůbec líto. Dnes najdete skutečně širokou nabídku dekorací, které Vám vytvoří prostředí, kde se budete cítit dobře Vy i Vaše návštěva. Mnohdy stačí drobnost a nemusíte podnikat žádné nákladné nebo radikální změny k tomu, abyste svůj domov oblékli do nového kabátku. Pojďme si ukázat pár nápadů, které rozzáří Váš domov.

Dekorativní vázy – se hodí nejen na čerstvé květiny ale rovněž na různé větvičky, které si přinesete z procházky.

Dekorativní těžítka – na Váš psací či pracovní stůl, jsou velmi hezkým prvkem k dotvoření příjemné atmosféry a zároveň je to výborný nápad na dárek. I pracující člověk občas zvedne oči od své práce a takto bude mít neustále na očích osobu, od které těžítko dostal.

Dekorativní dózy – v každé domácnosti se určitě najde něco, co by si zasloužilo mít své stálé místo od vlasových gumiček až po kancelářské svorky, nebo všudypřítomně povalující se tužky.

Bytová dekorace nezná mezí, mnohdy stačí maličkost /

Bytová dekorace nezná mezí, mnohdy stačí maličkost /

Dekorativní polštáře – se hodí jak na pohovku, tak libovolně poházet po zemi. Pokud se u Vás sejde větší počet hostů, zejména dětí oceníte také jejich praktičnost. Na větších polštářích se dá sedět. Osobně jsem si tento typ dekorace velmi oblíbila a k těmto polštářům přibyl i malý čajový stoleček, který ještě zdobí i dekorativní svíčka. Vznikne tak příjemný relaxační koutek.

Koš na prádlo – dnes se vyrábějí i dekorativní koše na prádlo a jen taková maličkost, dokáže změnit kouzlo celé koupelny. K tomu stačí doladit do barvy pár dóziček a Vaše koupelna se stane malým salónkem krásy.

Dekorativní květináč – dokáže oživit Váš okenní parapet a ještě jedním tahem sladí zbytek místnosti v jediný celek.

Závěsné dekorace – do oken, na lustry, dveře i stěnu potěší snad každé oko.

Dekorativní nálepky – chcete změnit vzhled Vašeho obýváku, ložnice, dětského pokoje či předsíně, ale je Vám líto malovat, protože bydlíte třeba v pronájmu? Zkuste interiér oživit nálepkami na stěnu. Nabídka je opravdu široká a použití je velmi snadné, dokonce se bez následku dají i odstranit. Žádné díry ve stěně! Praktické, pohodlné a v okamžiku, změní celkový dojem interiéru.