pusteblumen-wandtattoo

/ Váš interiér si získá osobité kouzlo /

Rádi byste sami měli ozdobu na těle v podobě tetování, ale říkáte si, že je to dočasný trend, který brzy opadne? Nebo se tetování nehodí vzhledem k vašemu věku či pracovnímu postavení? Nic z toho ale neplatí o tetování na stěny, kterým si můžete alespoň z části splnit sen a ozdobit stěnu přesně podle svých představ!

Ozdobte si interiér

Tetování na stěny je určitý druh samolepících tapet. Ve většině případů se jedná o dekorace z vinylu, které můžete jednoduše aplikovat na jakýkoliv povrch. Potetovat si tak můžete starou či prázdnou zeď, dvířka od skříní nebo obklady a zrcadlo. Záleží jen na vaší fantazii! Tetování na zdi má ještě jedno velké plus, skryjete tak nerovnosti na stěnách, schováte fleky i chybějící kachličku. A jaká je největší přednost tetování na zeď? Na rozdíl od potetovaných zad či nohy jej kdykoliv sundáte a přesunete jinam! Opatrně postupujte v případě, že máte staré zdi, kde omítka nedrží. Samolepky by se mohly sloupnout i s barvou a už bychom je nenalepili nikam.

Dekory a barvy

bambus-wand-tattoo

/ Vykouzlete si přírodu kolem sebe i doma! /

Tetování na stěny jsou k dostání v nekonečné barevné škále a mnoha motivech, od květin, přes postavičky a zvířátka až po tetování do dětských pokojů a stylové kombinace vzorů a tvarů. Před tím, než si vyberete motiv, rozvrhněte si velikost volného prostoru, který budete zdobit. Pokud máte jednu velkou zeď prázdnou, vybírejte spíše velké motivy nebo kombinace a naopak malou zeď ozdobte pouze jednoduchou samolepkou. V obýváku vám tak může za chvíli vyrůst botanická zahrada, v kuchyni s vámi můžou snídat hollywoodské hvězdy a v dětském pokoji budou s vaší ratolestí oblíbené dětské postavičky z pohádek.

Jak to funguje

Samolepky dělíme na dva základní druhy podle použití. Nejvíce používané jsou klasické samolepky, které se stáhnou z pokladu a přilepí na povrch. Dají se několikrát sejmout a znovu nalepit. Hodí se na stěny, sklo i dřevo. Druhé, modernější a dražší, jsou samolepky, které se aplikují pomocí speciální folie. K samolepce, lepící folii dostanete navíc zkušební vzorek, na kterém si aplikaci natrénujete. Ozdobte svůj interiér stylově podle toho, co máte rádi a co se vám skutečně líbí!