V listopadu už bývá často zima a nepříjemně sychravo, takže si rádi vlezeme za kamna, kde je příjemně teplo. Topíte-li plynem, těžko si doma vytvoříte tak příjemnou atmosféru, jakou dokáže vykouzlit živý oheň. Rozhodněte se proto pro moderní krb nebo krbová kamna. Potřebujete-li poradit s výběrem správného topidla, navštivte internetového prodejce topidel na tuhá paliva Krby-stavba.cz a vyberte si krb nebo kamna podle vašeho vkusu a potřeb. Na Krby-stavba.cz naleznete komplexní řešení vašeho vytápění, můžete si prohlédnout široký sortiment nejrůznějších druhů krbových vložek, kamen, kouřovodů i komínů.

Krb si oblíbíte i ve vaší domácnosti /

Krb si oblíbíte i ve vaší domácnosti /

Krbová vložka je základ, je třeba vybírat podle potřebného výkonu, velikosti i ceny. Krbové vložky mohou být prosklené z jedné nebo i více stran, zaujímají různé rozměry a poskytují velký výkon v libovolném rozsahu. Ke krbové vložce patří také stylová obestavba. Ta slouží jednak jako dekorace, ale pomáhá akumulovat teplo vyvinuté krbovou vložkou a potom jej postupně šíří do interiéru. Krby-stavba.cz nabízí velký výběr krbových obestaveb v rozmanitých stylech, aby si vybral opravdu každý. Už se nemusíte krčit u radiátoru, máte-li vlastní dům, dopřejte si pořádný krb, který dodá dostatek tepla celé vaší domácnosti.

Nemáte-li dostatek prostoru na krbovou vložku, pořiďte si alespoň krbová kamna. Ta se pochlubí vynikající účinností a výhřevností. Výkon ale není vše, krbová kamna vám nabídnou také esteticky vydařený design, můžete vybírat od tepaných rustikálních krbových kamen, přes retro smaltovaný vzhled až po moderní netradiční provedení.

To bychom měli topidlo, to samotné vám ale stačit nebude. Budete potřebovat odvést veškeré vzniklé spaliny, což se děje pomocí kouřovodů a komínu. Bezprostředně na topidlo navazuje kouřovod, nejčastěji ocelový a ten vede spaliny dál až do komínu. Krby-stavba.cz vám nabídnou kompletní realizaci otopného systému, vyberete si zde tedy i vysoce kvalitní kouřovody a nerezové komíny.