Dnešní doba si vyžaduje řešení témat a otázek týkajících se malého bytu. Velké množství z nás totiž žije v panelákových bytech nebo bytových domech a ani některé rodinné domy nenabízejí příliš prostoru. Dnes tedy zůstaneme u otázky malého bytu a zaměříme se na jeho kuchyň. Jak zařídit malou panelákovou kuchyň, aby se v ní dobře vařilo i jedlo?

Otázkou dne je „Jak vybavit malou panelákovou kuchyň?“ Na tuto krkolomnou otázku se vám snažíme odpovědět v tomto článku. Všichni, co bydlíte v bytě nebo v malém domečku, čtěte dál. Dozvíte se rady a tipy, jak se o malý prostor ve vaší ještě menší kuchyni postarat.

index

Optické zvětšení kuchyně

Optické zvětšení je vždy základním kamenem pro vaši psychiku

Při vybavování kuchyně bychom měli klást důraz na její barvy a s nimi spjaté optické zvětšení, neboť než budeme kuchyň vybavovat nábytkem a dekorativními prvky, vždy musíme prvně vymalovat. Pro optické zvětšení použijte světlé a krémové barvy, které prostor otevřou. Pokud vám budou chybět výraznější prvky, aplikujte je pomocí dekorací čit textilií.

index1

Malá paneláková kuchyň

Kuchyňská linka

I kuchyňská linka by měla být světlá, například vanilková či světlounce lososová.

Stoleček a židličky, aneb když na stůl není místo

Do malé kuchyně umístěte jen malý stolek, který by se měl co nejméně zasahovat do prostoru. Velký stůl si raději umístěte do větší místnosti.

Zdroj obrázků: onekindesign.com, darkdud.com