Věšák na klíčeNeustálé hledání klíčů po celém bytě. V mylném dojmu je hledáte na místě, kde jste byli přesvědčeni, že jste je položili – a ejhle – nejsou tam. Jako by měly nožičky a schválně se vám toulaly po všech místnostech. Nemáte-li na klíčích píšťalku, často se tato „honba za pokladem“ protáhne i na několik minut. Ti trpělivější hledají dále, jedinci neindisponujíc touto vlastností za sebou zkrátka naštvaně bouchnou dveřmiklíče neklíče. Zdá se vám to povědomé? I vy často hledáte zatoulané klíče? Trpíte tzv. syndromem „ztrácení klíčů„? Možná je to právě proto, že ještě nemáte stylový věšák na klíče!

Pro nudu tu není místo

Zapomeňte na nudné a ničím nezajímavé věšáky na klíče. Takovým již dávno odzvonilo a na řadu přišly nové, stylové a pro oko poutavé věcičky, díky kterým své klíče už nikdy neodložíte jinam. Při nákupu proto dbejte pozornost na správnou volbu a svůj nový věšák opravdu pečlivě vybírejte. Pokud vám padne do oka hned, jakmile vejdete do obchodu, je to jedině dobře! Jedině v případě, že se vám věšák bude líbit a budete z něho unešení, ne-li rovnou nadšení, poslouží vám věrně. V opačném případě, kdy sáhnete po první variantě, kterou uvidíte, klíče budete ztrácet i nadále.

Pověste klíče na háček

Nenápadné háčky pověšené na zdi jsou již dávno pasé. Již se neohlížejte po nevzhledných variantách aVěšák na klíče svou pozornost zaměřte na stylové doplňky, které vaši zeď oživí. Design věšáku na klíče můžete zkombinovat s celkovým vzhledem vaší předsíněslaďte barvy, vzory i tvary. Máte-li v předsíni převážně dřevěný nábytek, vyhněte se kovovým věšákům a spíše dejte přednost dřevěně laděnému kousku. Některé varianty nabízí i spoustu jiných možnostínapříklad držák na peněženku, poličky či pořadače. Nestárnoucím modelem, který byl je a bude v kurzu je věšák ve tvaru klíče. Pořídit si ho můžete v nejrůznějších provedeních, barvách i tvarech.

Klíče v misce? Proč ne!

Po nudných plastových miskách položených na botníku nikdo netouží. Pokud ani vám tento styl odkládání klíčů příliš nevoní, můžete misky vyměnit za vtipné doplňky, které poslouží stejně tak účinným způsobem. Budete-li hledat pečlivě, objevíte modely, které mají oddělené přihrádky, díky nimž je ukládání mnohem přehlednější. Pokud chcete, aby vám váš nový odkladač na klíče vydržel v pěkném stavu co nejdéle, poohlédněte se po takových, které mají dno z nerezu v takové úpravě, kterou klíče jen tak nepoškrábou.

Hoďte klíče na magnet

Věšák na klíčeToužíte po něčem, co je opravdu IN?  Potom vsaďte na věšáky v podobě magnetu. Už jenom jeho tvar je vtipný a především originální a budete-li ho mít ve své předsíni, rozhodně s ním zaujmete nejednu návštěvu. Nemusíte se omezovat pouze na podkovu, předpokoj vašeho domova může stejně tak zajímavým způsobem ozdobit i magnetická tabulka, různá zvířátka či postavičky. V tomto případě rozhodně platí: Kdo hledá, najde! Chcete-li něco živého, netypického, co pobaví o rozesměje, svůj výběr rozhodně neuspěchejte.