Stavba nebo rekonstrukce ať již rodinného domu, bytového domu nebo jakékoliv jiné nemovitosti není nejjednodušší záležitostí. Je důležité zajistit veškeré jak materiální, tak i technické vybavení a pomůcky. Jedině tak bude vše odvedeno na profesionální úrovni a se zárukou kvality.

leseniDoporučujeme spolupráci se společností Lehmann Technik ČR s.r.o. – firmou, jež nabízí hliníkové lešení, hydraulické plošiny, závěsné a šplhací lávky či řadu schodišťových robotů, které jsou určeny k přepravě těžkých předmětů do schodů.

Společnost Lehmann Technik ČR s.r.o. byla založena v roce 1994. Do roku 2000 byla její činnost spojena s německou firmou Lehmann Zugangstechnik GmbH, po roce 2000 má potom firma jediného majitele JUDr Miroslava Plačka.

Maximální kvalita nabízených produktů

Základním benefitem společnosti Lehmann Technik ČR s.r.o. je vysoká kvalita produktů z nabídkového portfolia. Firma úzce a dlouhodobě spolupracuje s holandskou společností Custers Hydraulica B. V., jež jí poskytla obchodní zastoupení v České a Slovenské republice. Tímto je zajištěna vysoká úroveň nabídky, která přispěje ke zkvalitnění, zefektivnění a urychlení mnohých stavebních a rekonstrukčních prací, obrovská pozornost je kladena taktéž na bezpečnost!

Pronájem či prodej firmám i jednotlivcům

Lešení Praha, hydraulické plošiny, závěsné a šplhací lávky či schodišťové roboty jsou určeny jak pro soukromou, tak i firemní klientelu. Vyšší uplatnění se bude samozřejmě nabízet pro živnostníky a firmy, jež se v oblasti stavebnictví pohybují dnes a denně a neobejdou se bez kvalitního technického zázemí.

Kromě prodeje se nabízí i možnost sjednání pronájmu nabízených produktů. Je na každém zájemci, respektive na majiteli stavební firmy nebo jednotlivých řemeslnících, aby zvážili, která cesta pro ně bude přijatelnější a výhodnější!

Foto: lehman.cz