Světlo pro nás znamená bezpečí, a proto je vhodně zvolené osvětlení domácnosti zcela zásadní. Díky příjemnému světlu, které by mělo být spíše měkké a v teplejších odstínech, si totiž můžete doma snadno a rychle vytvořit pohodovou atmosféru. Jak na to? Máme pro vás několik tipů.

bydlimespokojene.cz_artglass_uvodni

Vhodné osvětlení do obývacího pokoje

Ve většině obývacích pokojů má své čestné místo televize. Protože ale vydává, stejně jako chytré telefony a další elektronika, modré světlo, je nutné jeho vliv neutralizovat použitím správných svítidel. Ta by měla vyzařovat teplé bílé světlo. Ovšem společnost v obývacím pokoji vám rozhodně nemůže dělat pouze jeden lustr, nýbrž i další stojací a stolní lampy. Aby interiér nepůsobil fádně a nenápadně, rozsviťte celou místnost. Výtečně vám k tomu poslouží designová svítidla.

Proč oceníte stojací lampy?

Designové stojací lampy na sebe dokážou strhnout pozornost, protože si můžete vybrat takové modely, které budou zároveň i zajímavým doplňkem. Kromě toho, že budou nádherně vypadat samy o sobě, dokážou rozsvítit i ten nejtemnější kout ve vašem domově. Ideálně podkreslí dýchánek s přáteli, ale tu správnou atmosféru navodí také při sledování televize a poslouží vám i při čtení.

Také stolní lampičky jsou nutností

Moderní stojací lampy se skvěle hodí i do menších prostor, protože nezabírají mnoho místa a vhodně zvolená lampa se opravdu vejde kamkoliv. Rozhodně bychom ale neměli opomíjet ani praktické stolní lampičky, které se dají položit opravdu kamkoliv. Vyniknou jak na stolním, tak i konferenčním stolku, ale i na tom pracovním a všude budou skvěle plnit svou funkci.

bydlimespokojene.cz_artglass_01

Rozsviťte svůj domov hned několika svítidly a užívejte si příjemnou atmosféru, kterou si tím vytvoříte. Kdy jindy než v zimě, kdy jsou dny nejkratší, si můžete naplno vychutnat dokonale osvětlenou domácnost?