Kariéra, rodina, volný čas. Jak rozdělit svou energii? Ideálně do míst, kde budete mít vhodné zázemí pro život. Naše hlavní město skýtá spoustu variací, a to ať už se rozhlédnete prakticky kamkoliv. Baví vás sport? Rádi se jdete projít do parku? Nebo s chutí posedíte v útulné restauraci? Všechny tyto požadavky splní Žižkov, místo, které v příštích letech projde velkou proměnou.

bydlimespokojene.cz_navackove_uvodni

Oblékne nový kabát, ale nebude zapomínat ani na svou bohatou historii. I díky ní si můžete během volného víkendu naplánovat procházku třeba na Vítkov, dějiště jedné ze slavných bitev českého národa.

Předzahrádka nebo prostorný balkon?

Variant je tu hned několik, stačí si vybrat. Přízemní byty mají k dispozici také předzahrádku, na které můžete pěstovat růže nebo levandule. Projekt Byty Na Vackově počítá i s balkony, na nichž si můžete užít nerušený odpolední odpočinek při šálku oblíbené kávy. Žižkov si zamilovala celá řada umělců a jistě k němu máte blízko i vy. Výhodou je občanská vybavenost na jedničku a také výtečná dopravní obslužnost. MHD vás sveze na nejbližší zastávku metra, během pár minut budete moci cestovat za zábavou nebo do práce.

A odpočinek? Jistě, Židovské pece jsou v docházkové vzdálenosti a jmenovat můžeme i další parky, jako je například Parukářka a Třešňovka. Oáz plných zeleně je v okolí hodně, Žižkov je tím skutečně pověstný.

bydlimespokojene.cz_navackove_01

Stačí si jen vybrat dispozici bytu

Plánujete život ve dvou nebo spíše chcete založit rodinu? Nové byty na Žižkově přinesou zajímavou odpověď pro každého. Pokud přemýšlíte o své budoucnosti, možná vám učaruje právě třetí z pražských čtvrtí. V nabídce pak nechybí kromě jiného i garážové stání, se kterým elegantně vyřešíte otázku spojenou s parkováním. Pokud nechcete ztratit propojení s přírodou, je žižkovská příležitost trefou do černého.