Pohodlné bydlení v příjemném prostředí, které je výborně vybavené a nachází se nedaleko centra města, je snem nejednoho z nás. Jak si tento sen vyplnit a kde bydlení snů najít? Odpovědí by mohla být pražská Klamovka.

bydlimespokojene.cz_vilaprakklamovka_uvodni

Kde leží pražská Klamovka

Jestli se vyznáte v Praze, pak pro vás Klamovka jistě není neznámým pojmem. Jedná se část města ležící na Praze 5 a na jejím území se nachází kupříkladu bývalý zámecký park Klamovka či stejnojmenná rokoková usedlost. Hledáte-li bydlení v hlavním městě, byt ke koupi na Praze 5 je určitě variantou ke zvážení.

Osobitý rezidenční projekt, který by vám neměl uniknout

Konkrétně by vaší pozornosti neměl ujít rezidenční projekt Vilapark Klamovka. Ten totiž nabízí komfortní a moderní bydlení pro rodiny s dětmi, ale zároveň nabídne obrovské městské byty také lidem, kteří touží po soukromí a chtějí mít panoramatický výhled na centrum. Jak je možné tyto dva požadavky skloubit? Díky osmi bytovým domům, jež jsou rozděleny do dvou sekcí.

Dvě sekce projektu Vilapark Klamovka spojují dva různé světy

Zatímco sekce A se nachází na severní části pozemku a z každého bytu je vidět Prahu jako na dlani, ale zároveň byty samy o sobě poskytnou rezidentům dostatek soukromí. Domy ze sekce B, jenž leží naopak na straně jižní, jsou umístěny v zahradě a poskytují bezpečný prostor pro rodiny s dětmi. Vilapark Klamovka tak geniálně propojí dva zároveň opačné světy a skloubí je do jednoho harmonického celku.

bydlimespokojene.cz_vilaprakklamovka_01

Sháníte-li snové bydlení v Praze, podívejte se na nabídku bytů v pražské Klamovce. Unikátní rezidenční projekt, jenž zde aktuálně vzniká, totiž splní sen o nejenom bydlení. V klidném prostředí a v náruči přírody vzniknou nádherné bytové domy, ve kterých najdou ideální domov rodiny s dětmi i milovníci velkoměstských bytů s výhledem na město.