Pobyt v interiérových prostorách bydlení není v horké letní dny obvykle nejpříjemnější záležitostí. Jak stoupá teplota vzduchu, snižuje se přímo úměrně i komfort vnitřního prostředí. Protože však žijeme v 21. století, není problém se postarat o to, aby bylo i klima ve všech místnostech vašeho rodinného domu, vily nebo bytu, co nejpříjemnější, a to kdykoliv. Řešení není složité, je jím moderní a elegantní klimatizace Daikin Emura.

Klimatizace zajistí příjemné interiérové prostředí /

Klimatizace zajistí příjemné interiérové prostředí /

Klimatizační jednotka Daikin Emura představuje inovaci, u které oceníte každou její část. Jedná se o inteligentní systém, který je vyráběný v České republice. Velká pozornost byla při návrhu klimatizace jako celku věnována mimo jiné i designové stránce věci – i proto klimatizace Daikin získala ocenění Reddot design award 2014.

Propracované funkce, dokonalý tvar

Daikin Emura nabízí oproti konkurenčním klimatizacím nejednu výhodu. Design vytváří uhlazené, elegantní řešení, které najde své místo téměř v každé podobě stylu bydlení.

Neméně důležité jsou také speciální technologie a funkce, které Daikin Emura nabídne. Můžete se spolehnout například na čistý vzduch, 3D průtok vzduchu nebo inteligentní režim, který proud vzduchu automaticky směřuje tam, kde se nenachází žádná osoba, čímž nedochází k nepříjemnému ofukování.  Další vychytávkou je také noční režim, který nejen ušetří finance, ale bude mít i pozitivní vliv na vaše zdraví. Daikin Emura se vyznačuje velice tichým provozem, širokým provozním rozsahem a samozřejmě rovněž možností ovládání klimatizační jednotky na dálku.

Jednotky Daikin Emura jsou k dispozici ve stříbrném nebo bílém provedení. Při výběru se budete soustředit nejen na podobu místnosti a jejího vybavení, ale promluví i váš subjektivní vkus. Chcete-li si doma zajistit komfortnější a zdravější prostředí v jakoukoliv roční dobu, vyplatí se do moderní klimatizace investovat!