Praha, jakožto hlavní město České republiky nabízí celou řadu pracovního uplatnění, široké možnosti studia, kulturně-společenského vyžití, zábavy, ale i sportovních aktivit. Možná, že řešíte otázku, kde se při návštěvě Prahy ubytovat? Nemůžete si dovolit finančně náročné hotely? Potom popřemýšlejte o Rezidenci Topolová, v zelené části města.

Rezidence Topolová má dostatek ubytovacích kapacit /

Rezidence Topolová má dostatek ubytovacích kapacit /

Rezidence Topolová je situována ve stejnojmenné ulici Praze 10. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabídne různé kategorie bydlení. Ubytovat se zde mohou všichni, ať již se jedná o studenty, turisty, dělníky – jednotlivce, či přímo celé skupiny. Hledáte krátkodobé nebo dlouhodobější ubytování v Praze? Dáváte-li přednost nižší cenové kategorii, kdy vám stačí kauce již od 5 000 korun, která však kontrastuje s kvalitou dočasného zázemí a nabízených služeb, nemusíte již více přemýšlet. Pronájem bytu bez realitky se vám zajisté vyplatí, vedou-li vaše cesty do Prahy, přijde Rezidence Topolová stoprocentně vhod!

Dlouholetá tradice v oblasti ubytovacích služeb

Na své si přijde každý /

Na své si přijde každý /

Rezidence Topolová se může pochlubit dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem. Právě zkušenosti ji staví na první příčky zájmu v oblasti ubytování v Praze. Vzhledem k velikosti objektu je zajištěno, že si na své přijde naprosto jakýkoliv návštěvník a zájemce o ubytování. V nabídce jsou garsoniéry 1+1, apartmány, studentské pokoje, pochopitelně i ubytování ve formě hotelu, hostelu či penzionu. Co se týká celkového vybavení pokojů, to se odvíjí od konkrétní kategorie a typu. V případě potřeby je samozřejmostí wifi připojení k internetu.

Levné ubytování Praha v podobě Rezidence Topolová potěší i vás. Veškerá popsaná pozitiva ještě navíc umocňuje přilehlé, velice příjemné prostředí a snadná a rychlá dostupnost snad do všech částí Prahy, do samotného centra se dostanete zhruba do dvaceti minut.