Laminátové plovoucí podlahy v sobě spojují výhody a krásu dřeva a syntetickýchpodlah. V domácnostech jsou velmi oblíbené, protože vypadají skvěle a navíc jsou cenově dostupné. Hodí se do rodinných domů, bytů, ale i do kancelářských a více namáhaných prostor. Jestliže přemýšlíte nad pořízením laminátové plovoucí podlahy, můžeme bez obav doporučit podlahy od společnosti Egger.  V následujícím článku se o nich dozvíte vše potřebné, a jako bonus vám poradíme, kde můžete pořídit laminátové plovoucí podlahy ve výprodeji.

barkotexoutlet-laminatove-podlahy-egger

Informace o společnosti EGGER

Základem rodinného podniku EGGER byl závod na výrobu dřevotřískových desek, který založit Fritz Egger v roce 1961. Společnost vyrábí po celé Evropě a exportuje materiály po celém světě. Skupinu Egger vlastní bratři Michael a Fritz Egger. Společnost stojí na velmi silných základech zejména díky neustálým inovacím, kvalitě výrobků a snaze zlepšovat se. Pracují u ní pouze profesionální a kvalifikovaní zaměstnanci. Díky všem těmto faktům je společnost Egger mezi nejvlivnějšími firmami v Evropě v oblasti výroby materiálů ze dřeva. Velkou výhodou je i schopnost financovat svůj růst z vlastních zdrojů. Společnost Egger je silný hráč na trhu s velkou budoucností.

Zabývá se výrobky pro výrobu nábytku a výstavbu interiérů, konstrukční dřevostavby a samozřejmě i pro podlahy.

Podlahy Egger

Laminátové plovoucí podlahy EGGER se snadno udržují, jsou robustní a mají styl. Jsou velmi moderní a trendy. Designéři se snaží vyjít vstříc zálibám lidí tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Podlahy mají odolný a otěruvzdorný povrch, zajímavou kresbu dekoru, vodu odpuzující nosnou desku z přírodních dřevěných vláken a protitah. Mají mnoho výhod. Jsou robustní a vydrží. Odolávají nárazu a UV záření. Snadno se o ně pečuje, jsouhygienickéa vyráběné z obnovitelných a ekologických materiálů.

barkotexoutlet-laminatove-podlahy-egger-detail

Na výrobu laminátových plovoucích podlah EGGER se používají moderní technologie. Díky tomu se dosáhne přirozeného vzhledu. Podlahy, které dokonale imitují strukturu palubek nebo takové, které vypadají jako keramická podlaha s kamennými dekory. Nezapomíná se ani na matný povrch ve stylu olejované dřevěné podlahy. Každý dekor vypadá skutečně báječně, dobře přiléhá a povrch je strukturovaný.

Vyberte si různé formáty palubek. Váš prostor získá úplně nový vzhled. Vybrat si můžete z dekoru dlaždic či selský styl, což jsou dlouhé a široké lamely, které jsou v současné době velmi moderní.

Aktuálně je na výběr 5 různých stylů:

  • Vintage
  • Puremodern
  • New natural style
  • Materials
  • Authentic

Technologie AQUA+

Jestliže se bojíte vlhkosti, pořiďte si laminátové plovoucí podlahy EGGERaqua+, které jsou odolnější vůči účinkům vody díky snížené bobtnavosti.

Takové podlahy mají až 5x větší odolnost proti vlhkosti, než klasické laminátové plovoucí podlahy. Hodí se jako skvělá podlaha pro relaxaci ve vaší koupelně.

Výhody podlahyAQUA+

Tyto podlahy odolávají vlhkosti a mohou se velmi jednoduše čistit i parním čističem. Jsou hygienické. Podlahové lišty se hodí k dekoru podlahy a taktéž odolávají vodě. Pokud si vyberete flexibilní a plovoucí pokládku systémem UNI fit, obejdete se bez závěrečnéholepení.

Výprodej laminátových plovoucích podlah

Kdo by nechtěl ušetřit.Využít k nákupu laminátové plovoucí podlahy –  výprodeje zásob a výběhových kolekcí, se vám určitě vyplatí. Levně nabízí plovoucí podlahy například obchod BARKOTEX, který najdete v Hradci Králové. V jeho nabídce naleznete vysoce kvalitní laminátové podlahy ve výprodeji za skvělé ceny. A jak je to možné? Ve výprodejích je doprodej zásob a výběhových kolekcí za skvělé ceny. Například laminátové plovoucí podlahy Egger můžete získat za skvělých 200 Kč/m2.

barkotexoutlet-laminatove-podlahy-egger-dekory-vyprodej

Nabídku společnosti BARKOTEX si můžete prohlédnout v showroomu, který je v Poděbradské ulici v Praze 9. Prodejna je ve Vinohradském Pavilonu v Praze 2 a v Sochorově ulici v Brně. V Hradci Králové funguje outletová prodejna ve skladovém areálu a zde jsou k dispozici laminátové plovoucí podlahy – výprodej zásob a výběhových kolekcí. Vše si můžete v klidu prohlédnout na stránkách společnosti www.barkotexoutlet.cz.