V oblasti spokojeného bydlení je neustále živo. Zajímáte-li se o tuto problematiku, tak nám dáte určitě za pravdu, že téměř každý den narazíte na něco, díky čemuž může být vaše domácnost zase o něco stylovější, originálnější, elegantnější a komfortnější. Rozhodují kolikrát maličkosti, ze kterých se skládá celek, třeba zrovna takové, kterými jsou dotykové vypínače!

Vypínače Livolo jsou vskutku elegantní /

Vypínače Livolo jsou vskutku elegantní /

Bytové osvětlení je záležitostí, bez které se v dnešní době neobejdete. Kromě požadavku na funkčnost a kvalitu se možná stále více setkáváte s názorem, že záleží i na designu. Nedílnou součástí svítidel jsou vypínače, nemusí to být ledajaké vypínače, i zde můžete být nároční a nekompromisní. Pravda, moderní člověk má svou představu, díky dnešní době s bohatou nabídkou si to však může dovolit. Materiály a technologie výroby kráčí neustále kupředu, nutno říci že v náš prospěch!

Vypínače Livolo vás mile překvapí

Co byste řekli na to, kdybyste místnosti vybavili opravdu stylovými vypínači. Tipem není nic jiného, než dotykové vypínače značky Livolo. Je to jedinečnost, precizní zpracování a naprostá originalita. Dotýkat se těchto prvků přináší radost, je to pocit, na který se nezapomíná. Bude vám ho závidět kdekdo.

Vypínače Livolo jsou vysoce komfortní. Možná se to nezdá, ale dokážou úplně změnit tvář interiérových prostorů. Jsou vyrobeny z pravého, leštěného skla. Řadu z nich můžete ovládat i na dálku, znamená to, že vám zajistí ještě větší pohodlnost. Sedněte si na pohovku nebo do křesla, vezměte dálkový ovladač a nastavte tu správnou úroveň osvětlení, kterou si žádá ta, či ona atmosféra a rozpoložení. Díky integrovanému stmívači je to otázka vteřin.

Potěší i fakt, že tyto vypínače můžete instalovat rovněž v nebezpečnějším prostředí, tím jsou myšleny části objektů, kde je vyšší vlhkost vzduchu, typicky třeba kuchyně nebo koupelna. I zde to bude vypadat vysoce designově.

Dotykové vypínače z leštěného skla si oblíbíte /

Dotykové vypínače z leštěného skla si oblíbíte /

Když přijdete domů, chcete si zajisté odpočinout a načerpat novou energii. Je dokázáno, že v prostředí, ve kterém se vám bude líbit, k tomu dochází mnohem snadněji a rychleji, než kdekoliv jinde. Jistě vám záleží na tom, jak vypadá vaše zázemí. Vylepšovat ho můžete prakticky dnes a denně. Hledáte-li inspiraci, jste na správném místě. Podívejte se a popřemýšlejte, jak by se vám líbili vypínače Livolo? Jsou úžasné, že ano? Nic vám nebrání v jejich pořízení. Vyberte si z několika variací právě takovou podobu, která vás nejvíce zaujme, respektive která nejvíce zapadne do vysněného konceptu vaší domácnosti! Nedělejte kompromisy, ať vám závidí nejedna návštěva, ať jste na váš byt nebo dům náležitě pyšní. Podoba vypínačů je mnohdy podceňována, to je velká chyba, ostatně můžete se přesvědčit sami, že záleží na všem!