Zdroj: www.freedigitalphotos.com

Zdroj: www.freedigitalphotos.com

Víte, čím oživit svůj byt či dům, jak mu vtisknout součást sebe sama? Čím více se ve svém bytě odráží vaše povaha, tím vice se bude stávat vaším domovem. Víte, jak nejlépe, nejjednodušeji a nejefektivněji vtisknout sebe sama do svého bytu? Objevte jednoduché a osobní dekorace v podobě rodinných fotografií.

V dnešní době se všichni fotíme více, než se fotili naši předkové v minulosti. Ale oproti našim předkům si fotky skoro neprohlížíme, natož abychom si je vystavovali.

Plakáty

Fotografie si můžete vyvolat ve větším měřítku v plakátovém provedení. Můžete aplikovat různé efekty, díky kterým vytvoříte retro plakát či plakát v jakémkoli jiném neobvyklém provedení.

Rámečky

Fotky si vystavujte v rámečcích nebo i bez nich, to záleží jenom na vás. Rámečky si můžete koupit nebo i vyrobit. Stačí vám na to papír, špejlky od zmrzliny, barvičky, lepidlo a jakékoli ozdoby, co vás napadnou (mušle z dovolené, korálky, třpytky, ubrousky atd.). Jako podklad můžete použít dřevěný rámeček či rámeček vyrobený ze zmrzlinových špejlí nebo papíru. Podklad natřete barvou a potom polepte ozdobami.

Rozmístění

Rámečky samozřejmě můžete rozmístit symetricky, v řadě nebo ve sloupci. Zajímavějším trendem je však skládání fotek do mozaiky tvořené různými velikostmi obrázků.