Dnešní doba je plná zajímavých stylů, designu a trendů. Mezi letošní trendy bude patřit hlavně industriální styl, který bude vašemu interiéru slušet. Pojďme se podívat, jak si můžeme vytvořit vlastní domov v industriálním stylu, bez toho aniž bychom se museli stěhovat.

Většina lidí si myslí, že industriální styl vytvoříme jen ve staré industriální budově, která byla přestavěna na loftové byty. Opak je však pravdou. Samozřejmě, že si můžete vytvořit industriální styl i bez stěhování, stačí jen sehnat to správné vybavení a vhodné dekorace.

kitchen-563548_1280

Chcete-li vytvořit atmosféru loftu nebo staré tovární haly, stačí si například pořídit tapety s imitací cihelné zdi nebo betonu a nakombinovat je se syrovými barvami průmyslových prostor.

Světlo průmyslové budovy

Pokud chcete, aby váš prostor vypadal jako industriální budova, pak si na okna nedávejte záclony a závěsy a pusťte do interiéru více přirozeného světla.

Dekorace udělá svoje

Velmi důležitá je i dekorace. Zvolte jí přiměřené množství, abyste si nepřeplnili celý prostor. Industriální styl je totiž prostý a poskytuje dostatek osobního prostoru pro život. Co se dekorací týče, vybírejte hlavně kovové dekorace, tmavé dřevo a ještě tmavší kůži.

Kde hledat inspiraci

Inspirovat se můžete například ve skandinávském stylu, který je pro lofty typický.

room-416050_1280