Obliba rezidenčních projektů od renomovaných developerů strmě stoupá. Naprostá většina atraktivních příležitostí přitom připadá na hlavní město a v posledních letech se stále častěji objevují spíše v klidnějších lokalitách a v bezprostřední blízkosti přírody. Nejinak tomu bude v případě nového developerského projektu, za kterým stojí FINEP. První etapa Rezidence u Šárky bude k nastěhování na začátku roku 2023 a budoucím obyvatelům nabídne celkem 218 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk.

bydlimespokojene.cz_finep_cz_01

Proč bude o nové byty v Praze 6 zvýšený zájem? Důvodů je více. Lokalita patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším v metropoli a disponuje výbornou občanskou vybaveností. Rezidence u Šárky vyroste na pozemku v Ruzyni, mezi ulicí Drnovská a Pražským okruhem, v nedaleké vzdálenosti od OC Šestka.

Developer předpokládá, že o byty na prodej Praha projeví zájem především lidé s vášní pro přírodu a aktivní životní styl. Bytové domy bude od vyhledávaného Šáreckého údolí dělit pouhých 7 minut pěší chůze. Rozhlehlé místo plné přírodních krás je jako stvořené pro uspořádání pikniku s přáteli, procházky, cyklistiku (po cyklostezkách se lze vydat třeba až na Křivoklát), jogging i horolezectví, jehož historie sahá více než 100 let zpátky. V létě jsou lákadly prvorepublikové koupaliště a přírodní koupaliště Džbán.

bydlimespokojene.cz_finep_cz_02

Na Václavském náměstí za půl hodiny

FINEP vybral pro Byty u Šárky lokalitu s velmi dobrou dopravní dostupností. Rezidenti budou mít v docházkové vzdálenosti stanici metra A Veleslavín, která od Václavského náměstí dělí zhruba 30 minut. Doslova bleskově – do 5 minut autem – se lze dostat na blízké Letiště Václava Havla Praha. V budoucnu navíc přibude tramvajová trať, která výrazně urychlí cestování směrem na Dejvice.

Aktuální informace o průběhu výstavby a platný ceník bytů najdete na stránkách developera Finep.cz.