Otázka je jasná, kde byste chtěli strávit podzim života? A kde založit rodinu? Alternativ je určitě více, ale na druhou stranu – každý jistě uzná, že Praha je opravdu jen jedna. Matka měst, místo, které odpovídá i náročným západoevropským standardům a v českém prostředí rozhodně nemá žádnou konkurenci.

Žít právě tady může být splněným snem jedné generace. A moderní bydlení je přece pro mladé prvořadé? Zbývá už jen vybrat si, jestli vám lépe vyhovuje dvoupokojový byt nebo dáte přednost více než sto metrům čtverečním a pěti místnostem?

Předzahrádka, balkon nebo malá lodžie

Dívat se jen z okna? Ale kdeže, byty Praha 3 nabídnou i balkony nebo lodžie, prostorné terasy nebo předzahrádky těm, kteří milují růže nebo jiné okrasné rostliny. Dispozice 1+kk nebo raději 5+kk? Záleží tu jen na volbě budoucích majitelů, každému vyhovuje jiný model, neboť platí, že sto lidí s sebou přináší sto chutí.

bydlimespokojene.cz_byty_u_parku_01

O zelené plochy také nebude nouze, park Židovské pece je jen jedním z mnoha dalších míst oddechu v blízkém okolí. Jinak řečeno, můžete žít v poklidné lokalitě, odkud to bude blízko do práce. Autobus je totiž doslova jen pár kroků…

Večerní kino nebo procházka do restaurace

Pokud jde o možnosti kultury a zábavy, budete se na Žižkově cítit opravdu dobře. Přeje se zde totiž pestré společnosti, stačí si vybrat, kam zamíříte právě o příštím víkendu. Byty na pražském Žižkově jsou obklopené moderní infrastrukturou, která se vlastně neustále rozrůstá. Supermarkety, autoservis, restaurace, ale také lékárna, základní a střední školy, sportoviště.

bydlimespokojene.cz_byty_u_parku_02

Račte si vybrat, vše, co potřebujete k životu, je v těsné blízkosti. Můžete tedy žít v místech, kde se psala česká historie. Poblíž je například slavný vrch Vítkov, kde se odehrál jeden z důležitých konfliktů husitských válek.