Najít v Praze ideální místo pro život? Po letech minimální bytové výstavby se blýská na lepší časy a to ve skvělé lokalitě horního Žižkova. V rámci developerského projektu Na Vackově zde momentálně probíhá výstavba více než tří stovek bytů. Lokalita je to o to zajímavější, že je hned vedle parku Židovské pece, a přitom v blízkosti centra a všech objektů občanské a sociální vybavenosti.

Být v centru dění

Mít domek za Prahou je jistě fajn, zeleň uklidňuje a děti si rády hrají na zahradě. Jen snad kdyby nebylo těch hodin denně strávených v kolonách v autě! Právě proto je Vackov ideální lokalita.

bydlimespokojene.cz_navackove_cz_01

Z Vackova je totiž všude blízko, k tomu jen na dohled od zelených parků Žižkova, které nabízí možnost procházek, ale i aktivního trávení volného času. V poslední době byly parky doplněny o množství sportovišť, dětských nebo dopravních hřišť, jsou lemovány množstvím stezek pro kolo i inline brusle.

Městská část, která vzkvétá

Nové byty v Praze 3 mají obrovský potenciál stejně jako tato městská část, která v poslední době zažívá nebývalý rozkvět. Revitalizuje se oblast Nákladového nádraží, buduje se infrastruktura a došlo k rozvoji služeb sociální a občanské vybavenosti. Navíc je na dosah pražského centra díky rozvětvené síti městské dopravy. Ale ani s autem nebudete ztraceni, v okolí nových bytovek se nachází dostatek parkovacích stání.

bydlimespokojene.cz_navackove_cz_02

Výběr bytů v několika objektech

Byty na Vackově od 1+kk až po 5+kk splňují vysoké nároky na moderní bydlení v Praze. Jsou vzdušné a logicky členěné s využitím veškerého možného prostoru, navíc je doplňují předzahrádky, balkony, lodžie nebo terasy v posledních patrech. Celkem se staví 347 bytů, nebytových prostor a ateliérů v 5 objektech podél ulice Malešická. Logicky se tím navazuje na předchozí etapu výstavby v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Předpokládaný termín dokončení prvních bytů v objektu A1 je naplánován na druhé pololetí 2020 s předáním začátkem roku 2021.