Začátkem každého roku bedlivě sledujeme nové trendy, které nám přinášejí designeři, architekti a interiéroví návrháři. V tomto článku se podíváme na kuchyňské trendy pro rok 2015. Jak by měla vypadat letošní trendy stylová kuchyně?

V posledních letech byly trendem bílé kuchyně, které působily čistě, elegantně a svěže. V loňském roce jsme si oblíbili šedou, kovovou a matnou. Letos se však zaměříme zcela jiným směrem. Moderní styl se obrací ke zcela jiné paletě barev, a to k černé.

kitchen island ideas__20141_kiro06e_01_PE375078

Trendy design 2015

Jediné co přetrvává z minulých let je uspořádání kuchyně a obliba středového ostrůvku, u kterého se skvěle připravují jídla a který může sloužit i jako barový jídelní stolek. Nábytek, tedy kuchyňská linka, bude letos laděná do černého odstínu, který bude vyvolávat dojem luxusu a tak trochu i extravagance. Černou doplníme o kovové odstíny doplňků, neboť kov je pro kuchyň nestárnoucí klasikou.

Černá je IN

Nestárnoucí kov

Rok 2015 bude ve znamení chromu a stříbra, které nahrazují zlato, měď a bronz s předchozího roku. Pokud si však potrpíte na luxusní zlato, které se k černé lince skvěle hodí, vyberte si zlaté kohoutky k umyvadlu.