Na současném trhu existuje velké množství výrobců a prodejců dveří a zárubní. Jak však poznat ty kvalitní? Poctivé dveře a zárubně české výroby najdete u společnosti SOLODOOR, která je špičkou na trhu téměř dvě desítky let.

Jak na samotný výběr pokojových dveří?

Pořiďte si do vašeho interiéru nové dveře /

Pořiďte si do vašeho interiéru nové dveře /

Pokud stojíte před rekonstrukcí, či modernizací vaší domácnosti neměli byste podcenit výběr jednoho z nejzásadnějších prvků domácnosti – dveřím a zárubním. U českého výrobce dveří a zárubní SOLODOOR oceníte hlavně poctivou práci, poradenský servis a pestré portfolio dveří. Máte na výběr hned z několika variant:

  • Prosklené dveře. Vhodné jsou zejména do místností, kde nevyžadujete soukromí.
  • Posuvné dveře zase oceníte tam, kde chcete ušetřit prostor.
  • Klasické dveře, bílé dveře, barevné dveře a mnohé další.

Váháte nad typem interiérových dveří? Díky vizualizaci se můžete podívat, jak budou vypadat dveře u vás doma

  • Spousta modelových řad bude do posledního detailu odpovídat vašim představám, o což se postará praktický konfigurátor dveří. S ním si jednoduše můžete vybrat dveře podle vašich žádaných parametrů a poté je také zobrazit ve vaší domácnosti. Pokud stále váháte, obraťte se přímo na odborníky ze SOLODOORU, kteří vám rádi poskytnou plnohodnotný servis a dveře přesně dle vašich představ pomohou vybrat.
  • Dáváte-li přednost preciznosti, dlouhé životnosti, povrchové odolnosti, originalitě a bezkonkurenční ceně, pak padne volba na SOLODOOR. Investujte do interiérových dveří, které se stanou pýchou vašeho domova.