Korálově červenáDospěli jste k názoru, že váš domov potřebuje změnu? Možná jste se i vy jednoho dne zastavili při pohledu na oprýskané zdi, zašlé barvy kdysi pestré výmalby, ošoupaného nábytku a řekli jste si DOST! Toužíte-li po změně, ale zároveň se nechcete pouštět do nákladné rekonstrukce, rozhodně si nenechte ujít dnešní článek. Přinášíme vám užitečné tipy pro levnou i rychlou proměnu vaší domácnosti.

 • 1. Malování

  Víte, jaký je nejrychlejší způsob pro změnu vzhledu vaší domácnosti? Výmalba! Nové vymalování zdí ve vašem interiérů nestojí svět, proto se nemusíte bát, že by vás tato změna zruinovala. Vzhledem k tomu, z kolika barev a odstínů můžete vybírat je úspěch zaručen.

 • 2. Nové židle k jídelnímu stolu

  Jídelní stůl je považován za středobod každé kuchyně. Vzhledem k tomu, že jej používáte každý den a stejně tak i jídelní židle, se není čemu divit, že se časem opotřebují. I v tomto případě pro vás máme tip, který se dá vyřešit poměrně levně.

 • 3. Barevné doplňky

  Ačkoli si to většina z vás neuvědomuje, i doplňky hrají ve vaší domácnosti důležitou roli. Kdo hledá levnou a rychlou změnu vizáže jeho interiéru, měl by vsadit na barevně sladěné doplňky, které celý prostor oživí, dodají mu pestré barvy i šmrnc, který mu až doposud chyběl.

 • 4. Kusový koberec

  Koberec v interiéru dokáže udělat mnohé. Vzhledem k tomu, jak velkou část v místnosti zaujímají, mají co do jejich vzhledu říci. Nechcete-li však investovat do kompletní výměny celoplošného koberce, zaměřte svou pozornost na menší, kusové koberce. Jsou menší, levnější, ale i přesto hrají skvělou muziku.