housetohome.co.ukDomov je místem, kde trávíte nejvíce času, a proto se není čemu divit, že se zde chcete cítit to nejpříjemněji. Čas od času ale mnoho z vás dopěje k názoru, že jeho bydlení dávno ztratilo svůj původní šmrnc, že je jeho vybavení zastaralé a nudné, zdi oprýskané a omšelé, nábytek špinavý a starý. Je tohle i váš případ? Pak věřte, že váš domov tajnými signály doslovy křičí o pomoc! Chcete-li se doma cítit dobře, obklopovat se věcmi, jež vám navozují líbivé pocity a vracet se sem s radostí, je na čase s tím něco udělat. Dnešní článek je pokračování užitečných tipů, jak rychle a především levně proměnit vzhled vašeho bydlení!

  •  5. Nový přehoz

    Sedací souprava je nejdůležitější částí obývacího pokoje. Vzhledem k tomu, že tvoří jeho dominantu, na ní spočinou zraky všech vašich návštěv. Rychlou proměnu jí poskytne nový přehoz v nějaké zajímavé barvě, pestrém motivu či netypickém vzoru. Máte-li na pohovce i polštáře, oblékněte je do nových povlaků, díky čemuž nejen sedací soupravě, ale i celém pokoji dodáte potřebný šmrnc.

  • 6. Potapetujte starý nábytek

    Trápí vás vzhled starých skříní, nebo vás naopak štve kuchyňská linka, která má svá nejlepší léta dávno za sebou? Nemáte-li dostatek peněz na nákup nového nábytku, kdy byste se mohli bez zaváhání zbavit toho starého, máme pro vás chytrý tip: tapetování! Díky zajímavé tapetě mu dodáte nový vzhled a zase se budete cítit o něco příjemněji.

  • 7. Převlékněte ložnici

    Věnovali jste někdy pozornost povlečení, do kterého noc co noc uleháte? Ne? Pokud stejně jako celá řada dalších lidí hledíte jen na pohodlnost, ale na estetickou stránku neberete ohled, zkuste teď udělat změnu! Abyste se do postele ještě více těšili, vyberte si povlečení v pestré a

  • barvě či vám příjemném motivu.