konferenční stolekVětšina lidí je má doma v obýváku, ovšem jen málokdo jim vůbec věnuje nějakou pozornost. O čem je řeč? O konferenčních stolcích, které dotváří celkovou atmosféru interiéru a slouží i k mnoha dalším užitečným věcem. A teď ruku na srdce: zamysleli jste se někdy nad tím, v jakém stavu je váš stolek, nebo vám to bylo až doposud jedno? Odpovíte-li si negativně, věřte, že je ten pravý čas poohlédnout se po novém společníkovi, jež ozdobí váš obývák a vy si ho jistě zamilujete. V současné době máte skutečně z čeho vybírat. Malý či velký, jeden nebo více, se zásuvkou či bez, stahovatelné či rozkládací. Jaký je ten pravý právě pro vás?

Skleněná klasika

Mezi absolutní klasiku jednoznačně patří skleněné konferenční stolky. Již pěknou řádku let se drží na absolutní špici, neboť se dají velice snadno kombinovat s nejrůznějšími materiály. Jejich další výhodou je fakt, že dokonale splynou s prostorem, díky čemuž se hodí i do menších místností, kde nebudou působit jako pěst na oko. Konferenční stolky bývají často namáhané, a proto je třeba s touto skutečností počítat. Naštěstí vám v tomto směru jdou výrobci maximálně vstříc a vyrábí konferenční stolky z kaleného, chcete-li tvrzeného skla. To je odolnější vůči nárazu či úderu do plochy, například když pokládáte skleničku.

Barva, barvy, barvičky

Obecně platí, že větší kousky vybavení vaše interiéru, je lepší volit ve střízlivějších barvách. Zajímá vás proč? Tento základ znali již celou řadu let před vámi! Vybavíte-li váš interiér nábytkem v neutrálních odstínech – bílé, šedé, béžové – budete jej moci doplnit o menší kousky nábytku, které naopak zvolíte v jasnějších a pestřejších barvách. A ideálním kandidátem jsou právě konferenční stolky. U těch je barevnost a pestrost dokonce vítána.

Neochuďte se o nápad

Ani konferenční stolky dávno neplatí za nudné vybavení, u kterého hledat nápad rozhodně nemá cenu. Možná budete mile překvapeni, jak jsou současné stolky řešené a kolik originality v sobě skrývají. Konferenční stolek obohacený o zásuvku? Samozřejmě, nic nového! Ovšem stolek, kde se zásuvka otáčí? To už je něco jiného! Neochuďte se při výběru stolku o nápad a snažte se být maximálně kreativní.