O byty v atraktivních lokalitách je vždy velký zájem. To je také důvod, proč byste si měli pospíšit, pokud vás oslovila rezidence Malešický háj. Zdejší byty jsou pojmenovány právě podle Malešického lesa, na který zde máte krásný výhled. Je to bydlení, které je ideální pro ty z vás, kdo vyhledáváte klid, ale zároveň chcete mít v dosahu veškerou občanskou vybavenost a veškeré vymoženosti, které nabízí život ve městě.

bydlimespokojene.cz_malesickyhaj_uvodni

Pohodové a klidné bydlení v Praze

Nemusíte bydlet na vesnici, abyste si užili soukromí, pohodu a klid. Nová rezidenční čtvrť Malešický háj vám to nabídne i v rámci Prahy. Celkově je zde 5 bytových domů a jen 107 bytových jednotek. Právě menší počet bytů znamená větší soukromí a klid. Bydlení v Malešickém háji je jako stvořené pro dvojce i rodiny, protože se zde nabízejí byty různých dispozic od 31 m2 po 139 m2. Největší rozlohu mají velké střešní penthousy, kde získáte tu největší míru soukromí v rámci bytových domů. Byty ve zdejší rezidenci také nabízejí:

  • Balkony
  • Terasy a předzahrádky

Akcentuje se zde tak prvek propojení s okolím, kdy můžete být doma, ale zároveň si lze užívat venkovního prostředí. Tyto prvky přinášejí do bytů také více světla, příjemnější prostředí a pocit domova. Samotné byty nabízejí také technické prostory, jako jsou sklepní kóje nebo garážová stání.

bydlimespokojene.cz_malesickyhaj_01

Využít můžete také výhodné financování

Pokud máte zájem o koupi zdejšího bytu, máte možnost využít hypotečních služeb s nižším úrokem. Financování bytu se tak pro vás může stát schůdnější. S ohledem na současnou situaci na trhu s byty a na současné ceny bytů, vám to může pomoci s pořízením nového bytu.

Výhodou je také to, že vám partnerská společnost může nabídnout vyřízení kompletního papírování, a to třeba včetně znaleckého posudku. Vše budete mít v rámci této služby zcela bezplatně, takže vás to nebude stát čas, nervy ani peníze navíc.