předsíňPředsíň představuje vstupní část všeho bytu či domu, proto se bezpochyby stává vaší vizitkou. Ačkoli v dřívějších dobách nebyl na jejich zařízená kladen až takový důraz, v současné době je to jinak. Měli byste si dát záležet, jak vaše předsíň vypadá. Proč? Přeci jen je to úplně první místo, kam pozvete vaše přátelé, rodinu či všechny návštěvy. Od toho se odvíjí jejich obrázek o vašem bydlení, jak asi žijete, jak přistupujete k zařízení a zda vám na vzhledu vašich interiérů záleží, či nikoli. Možná vám stávající vybavení vaší předsíně již nevyhovuje a vy jste se rozhodli jej vyměnit. Ovšem pozor! Ještě než se nadšeně pustíte do nakupování, přečtěte si dnešní článek, ve kterém vám poradíme, jak si svou předsíň zařídit správně. Jste připraveni?

Moderní nábytek vítán!

Věděli jste, že stačí chvilička, aby si lidé udělali obrázek nejen o vás, ale i o tom, jak vlastně žijete? Předsíň vítá všechny vaše návštěvy a z tohoto důvodu byste rozhodně neměli podceňovat její vybavení. Pozornost věnujte odkládacím plochám a chytře řešenému úložnému prostoru. Předsíňové sestavy jsou v současné době na tak vysoké úrovni, že vám mohou nabídnout celou řadu provedení a možností, jak si vaší předsíň uspořádat.

Lze předsíň využít jako chybějící šatnu?

Možná se stejně jako celá řada lidí trápíte pro absenci vytoužené šatny. Je to samozřejmé, každý by si jistě přál speciálně řešené místo, které by mu sloužilo pro ukládání věcí, ovšem ne každý má to štěstí, že by mu dispoziční možnosti jeho bydlení umožnily vytvořit si šatnu. Nezoufejte a využijte k tomuto účelu vaší předsíň. Na trhu jsou k dostání tzv. velkoformátové skříně, které pro tento účel můžete využít. Pokud se pro toto řešení rozhodnete, doporučujeme vám volit tlumenější odstíny. Díky těm předsíň opticky nezahltíte.

Praktické zrcadlo na několik způsobů

Není žádným tajemstvím, že jedno dostatečně velké zrcadlo v předsíni je hotovým pokladem. Přeci jen každý z vás se před odchodem z domu prohlédne v zrcadle, zda mu vlasy netrčí jako antény či jeho oblečení vypadá zkrátka dokonale. Zkuste se na tento úkol podívat více prakticky. Zrcadlo v tomto prostoru zkrátka potřebujete, ale co kdybyste si pořídili takové, které vám kupříkladu nabídne ještě jednu funkci gratis? Skvělým řešením jsou zrcadla opatřená háčky, věšáčky nebo tyčí, na které můžete zavěsit potřebné svršky.