Jestliže máte dům se zahradou, rozhodně víte, že na vánoční výzdobu zahrady, by se nemělo zapomínat. Ať už zdobíte interiér či exteriér, vždy byste si měli uvědomit, zda zdobíte správně, jestli to nepřeháníte, a tak podobně. S tím by vám měl pomoci náš následující článek.

Vnitřní vánoční osvětlení vykouzlí atmosféru Vánoc i u vás doma

van2Všichni to známe, postavičky, stromeček, ozdoby, samolepky na okno a tak dále, a tak dále. Ale zkusili jste interiér vašeho domova vyzdobit také světelnými dekoracemi? Pokud ne, nevíte, o co přicházíte a tyto Vánoce, byste to rozhodně měli vyzkoušet. Jednoznačnou světelnou dekorací jsou světýlka na stromeček i dům, ale to známe asi všichni a není za potřebí se u nich pozastavit. Co ale ne každého napadne, je to, že na poličce přece vůbec nemusí stát jen vánoční rámeček vaší rodiny a keramický sněhulák. Co kdybyste vedle rámečku, raději postavili prostorový stromek, který je drobný, ale vydává krásné světlo a je tak dokonalým doplňkem na poličku, krbovou římsu či noční stolek. Dále určitě stojí za zmínku LED ozdobičky, které se dají zavěsit na stromeček a vydávají krásné světlo. Navíc LED osvětlovací dekorace jsou velice úsporné, takže se nemusíte bát účtu za elektřinu.

Na zahradě opatrně

Co musíte vědět, než koupíte osvětlení na ven? Dekorace, která je určena na zahradu, by měla mít označení IP 44, která vám vlastně říká, že tento produkte je vhodný do špatných podmínek, jako je déšť nebo mráz a sníh. Na zahradě se možná můžete vyřádit mnohem více než uvnitř. Existují zde opravdu mraky dekorací, jednou z nich jsou například překrásné světelné rampouchy, které dodají vašemu domu opravdu vánoční atmosféru. Na zahradě nezapomeňte ozdobit také stromeček, nějakým pěkným LED řetězem z Kokiskashop.cz. Pokud máte prázdnou zeď nebo chcete vyzdobit okno v altánu, tak doporučujeme světelný déšť.