3Jste podráždění, roztržití, znudění, nemáte na nic chuť, ba ani náladu? Pokud tato charakteristika odpovídá vašemu aktuálnímu rozpoložení, s největší pravděpodobností jste se propracovali k více či méně závažnému stádiu jarní únavy. Neklesejte na mysli ani nečekejte na to, až vás splín opustí. Raději s ním začněte bojovat aktivně a s razantní silou! Jak na to? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Maličkosti, které potěší

Ne, opravdu si nemusíte rezervovat nejbližší volný termín bungee-jumpingu nebo za sebou spálit mosty, dát v práci výpověď, a odletět na měsíc do exotiky. Stejnou a často i mnohem větší radost vám udělají třeba maličkosti do interiéru, kterými si můžete zpříjemnit každičký den. Patříte-li mezi milovníky čaje nebo kávy, pořiďte si vtipný či stylový set, se kterým bude váš ranní rituál opět o něco příjemnější.

Když alkohol uvolňuje atmosféru2

Ačkoli alkohol a deprese se spolu příliš nemusí i lékaři skleničku kvalitního a oblíbeného vína čas od času doporučují. Aby byl požitek z popíjení tohoto oblíbeného moku dokonalý, je vhodné dbát na jeho správnou teplotu. Tu za vás mohou kontrolovat luxusní a po designové stránce dokonalé chladiče na víno, jenž umožní rychlé vychlazení, ale i udržení konstantní teploty během celého večera.

Aby byla práce zároveň i zábavou

Pokud si práci nosíte domů nebo máte to štěstí a přímo z domova pracujete, pak nám dáte jistě za pravdu, že občas se jedná o rutinní činnost, jež na náladě příliš nepřidá. Právě v tuto chvíli na svém pracovním stole více, než kdy jindy oceníte nějaké zpestření v podobě čerstvě 1nařezaných květin, originálních psacích potřeb s humorným nádechem nebo čehokoli dalšího, co vám umožní alespoň krátké rozptýlení. S vázou plnou květinových propisek bude váš den zase o něco příjemnější. Tak na co ještě čekáte? Hoďte splíny za hlavu a vrhněte se do vylepšování svého interiéru – oázy klidu a pohody.

Obrázek: www.kupdarek.cz