Zařizujete si novou kuchyň nebo potřebujete dovybavit tu stávající? Pokud ano, jistě se zamýšlíte, jakou značku nádobí si pořídit. Na trhu je v současné chvíli tolik značek rozdílné kvality, že bez hlubších informacích a dokonalého přehledu o novinkách se jen těžko vybírá. Když si ale nevíme rady, bývá výhodné spolehnout se na osvědčenou klasiku. A tou je v oblasti nádobí a kuchyňských potřeb bezpochyby ryze česká společnost Tescoma.

Trocha historie…

…nikoho nezabije. A zvlášť když se jedná o tak zajímavé informace. Počátky Tescomy se datují do roku 1992, kdy byla společnost založena v malé pronajaté garáži ve Zlíně. Hned v dalším roce přichází expanze na Slovensko, kde byla otevřena první pobočka. V roce 1994 spouští Tescoma výrobu prvních exkluzivních produktů. V následujících letech se otevírají pobočky v Itálii, Polsku nebo Portugalsku. V roce 2007 je snaha všech zaměstnanců odměněna získáním Certifikátu pro výjimečnost a design, který v roce 2010 následují první světová ocenění za design. Opakovaně byly společnosti uděleny v roce 2014.

domacipotreby-franta-nadobi-tescoma4

Nádobí od Tescomy

Tescoma se po celou dobu své existence soustředí na novinky a inovace. Již déle než 10 let provozuje moderní laboratoř pro vývoj a kontrolu kvality. Nádobí od Tescomy je díky tomu zárukou spokojenosti každé kuchařky či kuchaře. Při koupi si můžete být jisti, že do vaší kuchyně přibude ta nejvyšší možná jakost, kterou na českém trhu můžete najít. Kromě skvělých užitných vlastností budete odměněni i jedinečným designem. Tescoma nikdy nezapomíná na to, že klíčovým faktorem úspěchu předmětů každodenní potřeby je jejich dokonalá funkce i tvar.

Jistota bezpečí

Tescoma akcentuje zdravotní nezávadnost a bezpečnost všech výrobků, které prodává. Proto při vývoji prochází každý produkt precizním laboratorním výzkumem a testováním. Zjišťují, zda materiál neobsahuje těžké kovy či zda se z něj neuvolňují škodlivé části barvicích látek. U produktů z nerezavějící oceli pomocí speciálního rentgenu odhalují, z čeho je složena. Důležité je i testování, zda se do potravin nedostanou žádné pevné látky. Díky všem uvedeným kontrolním procesům si můžete být jisti, že do vaší kuchyně kupujete nádobí nejvyšší kvality.

domacipotreby-franta-nadobi-tescoma5

Kolekce nádobí

Nádobí Tescomaje určeno pro domácí i profesionální použití. Široká nabídka jednotlivých kolekcí uspokojí každého zákazníka. Velkou výhodou je, že si můžete pořídit jak kompletní sadu nádobí, tak i jednotlivé hrnce, kastroly nebo rendlíky, kterými vhodně doplníte svou současnou kuchyňskou výbavu. Mezi oblíbené stálice se řadí kolekce PRESTO, která se nabízí hned ve třech provedeních – klasické nerezové, s antiadhezním povrchem a ecoPRESTO (kombinace modré a krémové barvy), ve kterém se dá vařit téměř bez tuku. Své příznivce ale našly i ostatní linie, mezi které patří PRAKTIKA, TULIP, HOME PROFI, AMILA, VISION nebo PRESIDENT. Pro vyznavače luxusu Tescoma připravila kolekci ULTIMA. Ta je aktuálně zástupcem nejdokonalejšího nádobí z nerezavějící oceli na světě. Nádobí ULTIMA přináší patentovaný systém regulace páry a cezení a chytrý způsob odkládání poklic během vaření.

domacipotreby-franta-nadobi-tescoma3

Výhody nádobí Tescoma

Kromě zmiňované zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti všech Tescoma výrobků nabízí nádobí této značky spoustu kladů, které oceníte při jejich každodenním použití. Přednosti se liší vždy podle konkrétní kolekce. Patří mezi ně například extrasilné sendvičové dno, ergonomické úchyty nebo praktické odměřovací stupnice. Nádobí Tescoma je vhodné pro všechny druhy sporáků a můžete je bez obav čistit v myčce nádobí.