Do Štědrého dne zbývá čtrnáct dní a kousek a Vy stále nemáte dárky pro Vaše děti? Letos můžete být pod vánočním stromečkem originální s vánočními dárky 2017 a kromě vytoužených hraček, potřebného oblečení a hezkých knížek můžete nadělit také netradiční zážitky.

Kouzelné vánoční dárky pro děti

Tipy na originální zážitky můžete čerpat na zážitkovém internetovém portále Firmy na zážitky. Snad každá máma si přeje na Štědrý den spatřit v očích svých dětí radost a nadšení. V adventním čase lze z dětí vypozorovat, jak se na příchod Ježíška těší. Právě to vede rodiče k tomu, aby se pokusili splnit nejtajnější přání jejich ratolestí. Pořídit však vánoční dárky pro děti, které jim udělá osvědčenou radost, může být na první pohled oříškem. S Firmou na zážitky se Vám však podaří vybrat takový dárek, na nějž bude Vaše dítě rádo vzpomínat ještě v dospělosti. Zážitek můžete samozřejmě zvolit podle zájmů Vašich dětí. Mladší děti nadchnete možnost krmení zvířat v zooparku, plavbou za pirátským pokladem nebo dnem v pohádce.

Vyhlídkové lety jako vánoční dárek pro celou rodinu

Nezapomenutelné momenty může Vaše dítě prožít během vyhlídkového letu. Ten se může stát zpestřením Vašich výletů za toulkami po českých památkách. Vyhlídkový let může mít nejrůznější podobu. Najděte si vyhlídkový let podle Vašich přání zde www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/. U dětí i dospělých jsou oblíbené především lety balónem. Díky vyhlídkovému letu se však může Vaše dítě stát také letcem na zkoušku nebo mu můžete například dopřát skupinový výlet vyhlídkovým letadlem. Let balónem slibuje jedinečnou podívanou na krásy České republiky z pohledu ptáků. Firma na zážitky umožňuje vybrat si místo odletu hned z několika lokalit.