Žádná domácnost se neobejde bez šikovných a praktických pomocníků, se kterými je možné provádět nejrůznější domácí práce rychleji, účinně, šetrněji a s menší námahou. Řadu z nich nabízí italská značka Polti, která má bohatou historii. Zakladatel této značky Franco Polti zkontruoval již v roce 1978 první profesionální žehličku pro domácí použití nesoucí název Vaporella. V roce 1992 pak přišel s nápadem vytvořit Vaporetto, což byl první k přírodě šetrný přístroj určený k úklidu domácnosti za využití páry o teplotě 120°C. Dnes je Polti hlavním evropským výrobcem parních spotřebičů pro domácnost. Svůj podíl na trhu neustále zvyšuje, neboť vyrábí vysoce kvalitní spotřebiče, které si zamilujete i vy.

Oficiálním e-shopem nabízející produkty značky Polti je www.polti.cz, kde najdete parní čističe, parní vysavače, žehličky a další užitečné pomocníky do domácnosti i pro profesionální použití. Několik tipů vám přinášíme i my.

Žehlení

Žehlení je neoblíbená činnost mnohých hospodyňek. Parní žehličky vám ale tuto práci značně usnadní. Tato kategorie nabízí několik modelů řady Vaporella a řady Forever. Vaporella znamenala v době svého vzniku revoluci na trhu a dodnes se těší velké oblibě. Pára, která má správný tlak i teplotu, účinně prochází látkou a dokonale narovná její vlákna. Žehlení je díky tomu rychlejší a jednodušší. A aby byla tato činnost ještě více snadnější, pořídit můžete k parní žehličce profesionální žehlící prkno. Polti žehlící prkna mají funkci nahřívání, sání a nadnášení. Ušetříte až polovinu času při použití těchto produktů.

Parní čištění

S úklidem v domácnosti zatočí parní čističe. V nabídce naleznete již jednou zmíněné parní čističe Vaporetto, které si poradí s odolnou špínou, mastnotou a bakteriemi během pár minut. Navíc mají minimální dopad na životní prostředí i vaši peněženku. Parní čistič Vaporetto Polti můžete pořídit již za 2 590 Kč. Za tuto cenu můžete mít model Vaporetto Go.

rl1

Oblíbené jsou i ruční parní čističe. Ekonomický ruční parní čistič s rychlonahřívacím generátorem páry nabízí kupříkladu model Vaporettino First. Pořídit jej můžete za 990 Kč.

rl2

Na úklid podlahy doporučujeme parní mopy. Ekologickým parním mopem ideálním pro každodenní hygienický úklid bez chemických přípravků a s minimálním nárokem na čas je třeba model Vaporetto Action, který můžete na polti.cz zakoupit za 2 190 Kč.

rl3

Parní vysavače

V e-shopu můžete pořídit také parní vysavače. Jedná se o nejkomplexnější spotřebič určený k péči o domácnost. Vysavače řady Vaporetto Lecoaspira čistí do hloubky, nasávají pevné nečistoty i rozlité tekutiny. Tento vysavač také vysušuje, filtruje a čistí vzduch v místnosti. Velmi prodávaný je typ vysavače Vaporetto Lecoaspira Intelligent 2.0, které můžete zakoupit za cenu 15 490 Kč.

rl4

 

Mytí oken

Další pracnou činnosti v domácnosti je mytí oken. Tato práce je s Poltiho čističem oken Forzaspira snadná a rychlá. Tento čistič je velmi lehký, bezdrátový, takže jej můžete kdekoli přenášet a bez problémů vysuší všechny typy rovných povrchů, aniž by zanechával šmouhy.

 

V e-shopu Polti.cz lze pořídit i parní spotřebiče na sterilizaci a dezinfekci, čistící prostředky a příslušenství. Zavítejte do tohoto e-shopu a vyberte si nové pomocníky, díky kterým se u úklidu a domácích pracích tolik nenadřete a ušetříte i spoustu času.